Konkurs "Czad i Ogień"

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie uprzejmie informuje o rozpoczynającym się konkursie "Czad i Ogień" dostępnym na naszej platformie e-learningowej pod tym linkiem bądź adresem www.straz.olsztyn.pl/konkurs. Prosimy zapoznać się z regulaminem konkursu jak również instrukcją rejestracji na platformie.

 

UWAGA !!! - mając na uwadze regulamin konkursu "Czad i Ogień" i chęć wyłonienia laureatów z trzech kategorii szkół: podstawowych, gimnazlanych i ponadgimnazjalnych a także najmłodszego uczestnika konkursu, prosimy o weryfikacje w profilu na platformie konkursowej daty urodzenia. W przypadku wystąpienia problemów nazwę użytkownika jak i poprawną datę można wysłać drogą korespondencji elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Zgłoszenia posiadające niepoprawną datę urodzenia nie będą brane pod uwagę przy wyłanianiu laureatów konkursu.

 

 

STATYSTYKA 2018

ILOŚĆ ZDARZEŃ W LATACH 2010 - 2017

O nas

  • Teren działania Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie obejmuje obszar dwóch powiatów tj.: powiatu grodzkiego (miasto Olsztyn) i ziemskiego, w skład którego wchodzi 12 gmin.

    Czytaj dalej...

Biuletyn

Zapisz się aby być na bieżąco